Nasi uczniowe

Rocznik 2021 – 2029

Rocznik 2021 – 2029 Marta Mężyk Dudekwychowawca 1-3 Czerpak Kamila Gierszewska Hanna Gierszewska Milena Konieczny Dawid Kunicki Filip Maśko Zofia Matyaszek Ania Michalak Miłosz Ogorzały Julia Płachta Mikołaj Popardowski Antoni Sawina Lilian Szatanik Klara Tokarczyk Oliwia Udziela Milena Udziela Miłosz Wideł Tamara Wilusz Zofia Witowski Tymoteusz  Zaręba Zofia

Rocznik 2020 – 2028

Rocznik 2020 – 2028 Małgorzata Fornagiel wychowawca 1-3 1. Drożdż Lena 2. Janik Jan 3. Janik Lena 4. Miechur Oliwia 5. Nowobilski Julian 6. Oleksy Szymon 7. Pierzchała Lena 8. Płachta Amelia 9. Popardowski Kacper 10. Przystał Adam 11. Słaboń Adam 12. Stawiarska Karolina 13. Stawiarska Weronika 14. Sukiennik Franciszek 15. Szarek Błażej 16. Waligóra …

Rocznik 2020 – 2028 Read More »

Rocznik 2019 – 2026

Rocznik 2019 – 2027 Iwona Chmielak – Rozenek wychowawca 1-3 1 Białka Julian2 Borkowski Maksymilian3 Dudek Lena 4 Gomulec Nadia 5 Kmietowicz Maksymilian 6 Kościsz Kinga 7 Lachowski Julian 8 Łoboda Milena 9 Mikulec Hubert 10 Olszowski Sebastian 11 Sroka Oliwia 12 Stawiarska Klaudia 13 Szczygieł Julia 14 Szewczyk Julia15 Udziela Mikołaj 16 Urlik Oliwier …

Rocznik 2019 – 2026 Read More »

Rocznik 2018-2026

Rocznik 2018 – 2026 Marta Mężyk Dudekwychowawca 1-3 Ewa Stachońwychowawca 4-8 1. Adamczyk Karol 2. Białka Milena 3. Chochorowski Jakub 4. Dąbrowski Kacper 5. Jabłoński Kacper 6. Kaczor Justyna 7. Leśniak Jakub 8. Maciuszek Pola 9. Maśko Karol 10. Obrzud Anna 11. Olszewska Laura 12. Olszowska Martyna 13. Przystał Dariusz 14. Sejud Nadia 15. Stawiarski …

Rocznik 2018-2026 Read More »

Rocznik 2017 – 2025

Rocznik 2017 – 2025 Małgorzata Fornagiel wychowawca 1-3 Anna Komarwychowawca 4-8 1 Berowski Jakub 2 Bolsęga Martyna  3 Drewniak Oliwia  4 Górska Amelia  5 Greczek Julia 6 Hruby Mateusz  7 Janik Olaf  8 Kmietowicz Lilla  9 Lachowski Jan  10 Nicpońska Maria  11 Nosal Patrycja  12 Pierzchała Emilia 13 Stawiarski Stanisław  14 Szopiński Adam  15 Szopiński …

Rocznik 2017 – 2025 Read More »

Rocznik 2016 – 2024

Rocznik 2016 – 2024 Iwona Chmielak – Rozenek wychowawca 1-3 Jakub Boberwychowawca 4-8 1 Duliniec Hubert 2 Markiewicz Dawid  3 Nalepa Konrad  4 Plata Józef  5 Szewczyk Alan  6 Ząbek Filip 

Rocznik 2017 – 2019

Rocznik 2017 – 2019 Bogumił Tutko wychowawca 7-8 1 Górska Aleksandra Maria 2 Jamrozowicz Zuzanna Maria 3 Litwińska Julia 4 Nicpoński Jan Władysław 5 Rejowska Zuzanna Julia 6 Sroka Kinga Maria 7 Śmierciak Szymon Ryszard 8 Świeboda Hanna Stanisława 9 Tokarczyk Piotr Jan 10 Wójcik Jan

Rocznik 2018 – 2020

Rocznik 2018 – 2020 Anna Komar wychowawca 7-8 1 Bielawska Wiktoria 2 Duch Martyna  3 Duda Kamil  4 Jankowiak Szymon  5 Kukułka Sarah 6 Kunicki Piotr  7 Nosal Kamil  8 Pierzga Luca 9 Rachwalik Julia  10 Słowik Piotr  11 Sznajder Adam 12 Wideł Oliwia  13 Wójcik Weronika 14 Wójcik Weronika 

Rocznik 2017 – 2022

Rocznik 2017 – 2022 Ewa Jodłowskawychowawca 4-8 1 Bołoz Magdalena Aneta 2 Chochorowska Maja Kinga 3 Dyrek Mikołaj Jan 4 Golonka Gabriela Weronika 5 Janik Paweł Jakub 6 Janik Wiktoria 7 Kamiński Adam Beniamin 8 Konicki Łukasz Mateusz 9 Kot Amelia Krystyna 10 Luberda Maximilian 11 Matyaszek Casper Sławek 12 Pulit Alicja 13 Rysiewicz Aleksandra …

Rocznik 2017 – 2022 Read More »

Rocznik 2015-2023

Rocznik 2015 – 2023 Marta Mężyk – Dudekwychowawca 1-3 Agata Smoleńwychowawca 4-8 Jest to historyczna klasa Niepublicznej Szkoły Podstawowej, ponieważ to właśni Oni są najstarszą klasą, która otworzyła i rozpoczęła istnienie Niepublicznej Szkoły Podstawowej.  1 Dudek Julia  2 Flaga Eleonora 3 Golonka Maja  4 Kantor Oliwia 5 Kmak Hubert  6 Kulak Martyna 7 Kurowska Gabriela  …

Rocznik 2015-2023 Read More »

Skip to content